Kategorie
Twój koszyk 0 Artykuły
...jest pusty

Dostawa i oplaty

Informacje o dostarczeniu

Oferujemy bezpłatną usługę wysyłkową na całym świecie za pośrednictwem DHL, EMS, ePacket i innych sposobów wysyłki zgodnie z wymaganiami.;

Usługa wysyłki "od drzwi do drzwi".

Czas dostawy 3-10 dni roboczych na cały świat.

Wszystkie zamówienia złożone online są zazwyczaj wysyłane w ciągu 24 godzin i powinny dotrzeć do kraju, w którym klient mieszka w ciągu 3-7 dni roboczych. Jednakże, jeśli mieszkasz w bardziej wiejskich obszarach, może to potrwać dłużej. Zamówienia międzynarodowe mogą być wstrzymywane przez służby celne, niestety opóźnienia te są poza naszą kontrolą i nie oferujemy żadnej pomocy ani rekompensaty w tych sprawach.

Powiadomienie zostanie wysłane pocztą e-mail po wysłaniu zamówienia. Wysłane zamówienia będą dostarczane z informacjami śledzenia, jeśli chcesz. W niektórych przypadkach mogą wystąpić nieoczekiwane opóźnienia. W przypadku przedłużającego się opóźnienia w realizacji zamówienia, użytkownik zostanie powiadomiony e-mailem lub telefonicznie.

Należy pamiętać, że zamówienie i wszelkie informacje w zamówieniu nie mogą zostać zmienione ani anulowane po wysłaniu paczki.

Witryna śledząca:

EMS:

http://www.ems.com.cn/mailtracking/e_you_jian_cha_xun.html

DHL:

http://www.cn.dhl.com/en.html/

Inne sposoby wysyłki:

https://www.17track.net/en

Powrót

* Twoja satysfakcja jest gwarantowana, gdy robisz zakupy w naszym sklepie. Towar może zostać zwrócony za wadliwą wymianę, o ile wniosek o zwrot zostanie przesłany w ciągu 5 dni od daty otrzymania towaru. Towar może zostać zwrócony w celu zwrotu pieniędzy, jeśli towar nigdy nie był używany, o ile wniosek o zwrot zostanie złożony w ciągu 7 dni od daty jego otrzymania.

* Jeśli chcesz zwrócić produkty, skontaktuj się z nami w ciągu 5 dni po otrzymaniu, a następnie poinformuj nas o powodzie. Jeśli występują poważne problemy z jakością, prosimy o pokazanie nam kilku zdjęć potwierdzenia odbioru oraz produktów, które mogą odzwierciedlać wady.

* Produkty z poważnym problemem z jakością mogą zostać zwrócone i wymienione. Towar otrzymamy od nas po dostarczeniu nam wystarczającego dowodu. Jednak pełny zwrot pieniędzy nie może zostać zaakceptowany.

* Jeśli produkty zostały uszkodzone przez czynniki ludzkie, nie zaakceptowalibyśmy zwrotu.

* Przed zwróceniem towaru, prosimy o kontakt w celu uzyskania adresu zwrotnego. Jeśli Twoje zamówienie zostało nam zwrócone z powodu niewłaściwego adresu lub nikt na to nie zapisze, nie oferujemy pełnego zwrotu kosztów. Co więcej, zorganizujemy zwrot towaru po otrzymaniu zwróconego towaru, a Ty powinieneś zapłacić za dodatkowy koszt.

* Nie oferujemy pełnego zwrotu pieniędzy, jeśli nie wyrazisz zgody na podpisanie paczki pod warunkiem, że osiągniemy porozumienie. Kiedy otrzymamy zwrot, zwrócimy ci pieniądze, ale z potrąceniem opłaty pocztowej.

* Testujemy nasze produkty, zanim zaczniemy oferować je na sprzedaż. Sprawdzamy także każdy towar przed wysłaniem jakichkolwiek zamówień. Jeśli nie możesz skorzystać z żadnych produktów, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy.

Wymiana

* Wadliwy towar można wymienić na ten sam przedmiot, o ile wniosek o zwrot zostanie przesłany w ciągu 5 dni od daty otrzymania towaru. Po tym pięciodniowym okresie wymiany nie będą dokonywane żadne wymiany. Wszelkie koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

* Towary mogą być wymieniane w warunkach nieużywania i w oryginalnym stanie z wszystkimi oryginalnymi opakowaniami i etykietami.

* Jeśli wyślemy zamówienie w złym kolorze, rozmiarze lub stylu i chcesz go zmienić, skontaktuj się z nami w ciągu 5 dni od otrzymania produktu.

* Przed zwróceniem towaru, prosimy o kontakt w celu uzyskania adresu zwrotnego. Jeśli paczka została utracona z powodu niewłaściwego adresu, nie zastąpilibyśmy już Twojego zamówienia.

* Zdecydowanie zalecamy wybranie identyfikowalnej usługi pocztowej lub kurierskiej, abyśmy mogli śledzić paczkę online. Co więcej, informacje o śledzeniu będą dowodem naszego szybkiego zwrotu.

* Wszelkie dodatkowe koszty wymiany powinny należeć do kupującego, w szczególności opłaty za wysyłkę.

Zwroty

Towary można zwrócić tak długo, jak:

1. Żądanie zwrotu jest składane w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru

2. Produkt nigdy nie był używany.

3. Wszystkie materiały wysyłkowe, opakowania, dołączone akcesoria i materiały są dołączane do zwracanego towaru.

Zwracany towar, który nie spełnia powyższych warunków zwrotu, podlega opłacie za zwrot.

Żadne zwroty nie będą przyjmowane w przypadku towarów, które są uszkodzone lub nie zawierają oryginalnego opakowania. W takim przypadku zwrot kosztów i wymiana nie będą honorowane. Jeśli klient nie chce zapłacić za koszty wysyłki, towar nie oferuje zwrotów.

Zwroty są wydawane w tej samej formie płatności, która została użyta do zakupu, zwykle w ciągu 14 dni.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

 Powrót